Prosinec 2009

Srandazávod 2009

25. prosince 2009 v 21:42 Akce, výstavy,závody
V neděli 13.12. byl poslední letošní cvičák. Byl pojat v soutěžním duchu:-) Konal se srandazávod, který měl tři části a to společný převlek, poslepu najít svýho psa a poté překonat překážkovou dráhu. Ta se skládala z vyznačené dráhy, po které jmse se psem u nohy měli přenést láhev na tácku, nesměla však spadnout , po té překonat skočku tak, že pes to podlezl a páníček přeskočil nebo naopak. Potom se proběhl tunel a slalom a opět projít dráhu. To vše na čas, sečetlo se to s dobou hledání psa a měli jsme vítěze:-) my jsme s Coudíčkem byli na druhém místě:-)
Co se týče převleku, tak jsme šli za fotbalisty, předvedli jsme pár akrobatických kousků a umístili se na 4. místě. Celou dobu nám krásně sněžilo, zahřívali sjme se svařákem a bylo to fajne:-)


Na dráze
Cena: foto s panem výcvikářem:-) nebo výcvikářkou?
Cody fotbalista:-)


Výcvikový den KK Rybníček 09

25. prosince 2009 v 21:27 Akce, výstavy,závody
5.12. jsme se s Codym zúčastnili výcvikového dne, který se konal v areálu KK Rybníček v Brně. Výcvik byl pod dozorem Miroslava Vlalentina. Jako první na řadu přišly obrany. s Codym jsme si to zkusili poprvé a určitě né naposledy. Moc se mu to líbilo, je to rozený trhač. Dokonce i pěkně hlídal!
Jakse všichni vystřídali na obranách po krátké přestávce přišla na řadu poslušnost. jelikož jsme s kámoškou šly na řadu jako první, nevěděly jsme co a jak, takže jsme se moc neptaly, prostě jsme toho moc nevyužily:-( Bohužel. Dostala jsme radu jak správně učit chůzi u nohy, protože s tímhle máme asi největší problém. Cody mě moc nesleduje, ale už se to zlepšuje:-)
Příště bychom chtěli jet na nějaký výcvikový tábor , tak uvidíme co se naskytne:-)


Drž!

Hlídej!

Lehni!

Další fota z Výcvikového dne najdete zde: http://alveta.rajce.idnes.cz/Vycvikovy_den_KK_rybnicek_09/