Březen 2010

Výcvikový víkend Heroltice 2010

26. března 2010 v 21:34 Akce, výstavy,závody
V březnu jsme s Codíkem zavítali do Heroltic. Bohužel bez kamarádky Denči, protože její Corinka si usmyslela hárat. Byli jsme ubytovaní v pěkně zařízeným pokoji, bylo tam kráásně teploučko. perfektně vařili..no prostě super.
Výcvik byl zaměřen na odnaučení lovit a posilování vůdcovství ve smečce. jestli se Cody lovení odnaučí..no to asi ne, ale snad mu to podle návodu z heroltic dokážu znechutit, že se mu nebude chtít. Tam to abralo..ale přece jen to nebyla ta utíkací srnečka:-) Cody není takový, že když se vleze do lesa, tak honem stopa a hurá. někdy můžu být v lese 3 hodiny a ani se nehne. Ale někdy holt má chuť a když kořist spatří, tak se mu zatemní mozek a nevidí, ani neslyší.
Během víkendu se hodně trénovalo přivolání, nějaký překážky a pejskci se hezky socializovali ve smečce. parta lidí byla bezvadná, bylo hodně srandy.
Musím se pochlubit, že jsem vyhrála knížečku Můj psí deník v soutěži o nejlepší pochvalu:-) Holt mám pisklavej hlásek:-)
Codíček si tam našel i pár psích kamarádů, a velmi mě překvapil, že i mezi psi..nejen fenky. A to beaucerona Gastona, se kterým si poslední den krásně hráli.
Taky jsme od pana vedoucího s Codíkem dostali velkou pochvalu, že jsme fungující tým, že to s ním umím a podle toho to vypadá. Za to jsem moc šťastná:-)
Některé fotečky jsou od lidiček z výcviku, takže za ně předem děkuji:-)