Výlet v Moravském Krasu 2010

17. dubna 2010 v 21:47 |  Cestování a výlety
Dnes v 9.45hod jsme měli sraz na Písečné a spolu s Denisou a Corou a s Mirkem a Sindy jsme se vydali ne celodenní túru. Předem musím říct, že to bylo supr. Zpočátku jsme měli strach, jak spolu budou vycházet Sindy a Cora, ale nakonec bylo vše OK a psiska si i hráli všichni společně. Děvčata si to jen mezi sebou potřebovala ujasnit:-)
Zamířili jsme směr Těchov, cesta vedla listnatým lesem, po poli i bahnem. Připravila nám spoustu překážek, ale i spoustu legrace:-) Nasmáli jsme se opravdu hodně. psiska si to užívala taky. Honili se na poli i v lese, smočili se ve vodě:-)
První zastávka byla na chatě u Macochy, kde jsme si dali menší obídek. Všichni na nás koukali, jakoby nikdy neviděli partu lidí se psy:-) Pak Jsme pokračovali směr hrad Blansek. Krásně tam kvetly petrklíče. Potkali jsme jen pár lidí, takže super. Dále jsme pak pokračovali směr Obůrka, kde na tamním hřišti byla další přestávka. Poseděli jsme na sluníčku, pejsci si pohráli, nebo i odpočívali a pak jsme vyrazili směr Blansko.Šli jsme lesem a zastavili se u vrchní nádrže přehrady, kde se i pejsani smočili. Plavat byla pouze Sindy, ale Cora s Codym vodu taky okusili:-)
Nakonec jsme se občerstvili na Gizele u přehrady a vyrazili jsme k nádraží vyprovdit Dendu s Coruškou na vlak. Pakj jsme se rozloučili i s Mírem a Sindy a spěchali domů:-) No, nyní má Cody polohu tvrdě spící a myslím, že mu to vydrží až do rána:-)
Výlet byl super a těšíme se na další:-))!!!!

Nad jezerem
Na hradu Blansek

Někde v lese:-)

Další fotky z našeho výletu zde: http://alveta.rajce.idnes.cz/Vylet_Kras_2010/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama