Květen 2010

Výstava Boskovice 2010

29. května 2010 v 20:47 Akce, výstavy,závody
28.5. jsme se s Codym zúčastnili Výstavy psích miláčků v Boskovicích. Jela s náma Denča s Corou a Zuzka se Sárou. Jeli jsme vlakem a cesta byla parádní:-) Sranda.
Stejně jako loni organizace nic moc... V přihlášce jsem měla uvedeno, že chci do kategorie L , jelikož Cody má v kohoutku 37 cm a oni měli uvedeno, že kategorie S je do 30 cm. Opět jsme ale byli v kategorii S a už mě to vážně štve. nevím teda na co to tam mají uvedeno. Dál třeba mi vadilo, že Denča byla nahlášená do všech soutěží, ale na místě se do všech soutěží musela dodatečně dohlašovat..No coment:-)
Jinak nám vyšlo krásné počasí, hezky jsme se opálily, resp. připálily.:-) Viděli jsme ukázku práce psů vězeňské služby, ukázky tance se psem. Soutěžili jsme v poslušnosti, kde jsme nám záhadným způsobem záhy skončili i když jsme vše splnili napsoto bravurně, stejně tak jedna slečna s berňákama. Prostě potřebovali narychlo vybrat tři nejlepší a mmy měli smůlu..to mě mrzí asi nejvíc.Měla jsem se jít zeptat, podle čeho vybírali, ale holt nešla jsem, smůla.
Závěrem teda nevím jestli půjdeme i příště i když za malé startovné jsme dostali aspoň nějaký mňamky:-) a pokecali s kámoškama:-)