Sraz JRT a PRT, Sedmihorky 2010

27. června 2010 v 22:20 |  Srazy
Tak jsme se dočkali. Dlouho plánovaný sraz v Českém ráji je za náma. Bylo krásné počasí a všichni jsme si to užili. Doprovázela nás Denča s Corou. Na cestu jsme se vydali vlakem v jednu hodinu a na místě jsme byli kolem šesté. Cesta proběhla bez problémů, psiska si hráli, nebo spali..ale bylo docela dost vedro. Pak jsme šli asi kilometr pěšky do kempu, kde jsme postavili stan a ubytovali se:-)) pro Codyho i Coru to byla premiéra ve stanu. Psiska to zvládli perfektně ale to první ráno teda stálo za to... v 4.45 si usmysleli, že si budou hrát, tak násm skákali po spacácích, po hlavách..no, prostě úžasné. Ale další den jsme vstávali až v sedm:-)
Program byl nabitý od rána do večera. S Codym jsme se účastnili různých soutěží, dokonce jsme vyhráli v agility začátečníci.Dál jsme také měli s Codym ukázku výcviku poslušnosti, ale jelikož byla změna programu, tak to bylo navečer po náročném dni, tak byl unavený. Ale i přesto to odcvičil moc pěkně:-) I odložení za pochodu. Dostal velkou kostičku za odměnu. Na sobotu byl naplánovaný celodenní výšlap. Kousek jsme se svezli vlakem a vystoupili na Trosky, dále pak na Hrubou skálu a udělali spoustu perfektních fotek:-)
Poslední den byl krátký, nakonec jsme jeli vlakem již něco desáté a doma jsme byli kolem třetí. Cody je úplně utahanej..byly to náročný víkend:-)
Původně bylo nahlášeno nějakých 139 lidí a 74 russlíků. Kolik jich nakonec dorazilo nevím. Ne všichni přijeli naráz nebo tam zůstali jen chvíli.Organizace byla supr, moc děkujem organizátorům. Příští rok snad něco spácháme u nás na Moravě.


Můj vítěz:-)
Z výšlapu

Soutěž v agility
Soutěž v lidském agility.-D
Kousek z velké společné fotky
Společné foto 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama