Výstava Polná u Jihlavy 2010

12. července 2010 v 22:22 |  Akce, výstavy,závody
Dne 11.7. jsme se zúčastnili Výstavy voříšků a psů bez PP v Polné poblíž Jihlavy. Celkově byla výstava velmi dobře zorganizovaná, jen jsem si myslela, že to bude větší akce, ale bylo tam maximálně 50 psů. Celý den pražilo slunko, ale my byli hezky schovaní ve stínu:-)
Pejsci byli rozděleni do 4 kategorií a dále se konalo několik doprovodných soutěží. Codík vyhrál ve své hlavni kategorii Psi bez PP do 40 cm. Tato kategorie byla nejvíc obsazená. Posuzovala Šimona Drábková, několikanásobná mistrině ČR v tanci se psem. Pejsky chtěla vidět v pohybu, pak prohlížela i zuby. Codík se jí moc líbil, říkala, že je velkej sympaťák:-)
Dále jsme zúčastnili soutěže o Nejlepší masku, jako fotbalisti jsme se umístili na 4. místě.
Akce skončila poměrně brzo, už nějak kolem jedné hodiny, tak jsme se vydali do přibyslavi, kde jsme byli ubytovaní přes noc. Penzion byl moc hezky zařízený. Codík odpočíval v chládku na pokoji a my se vydali na blízké koupaliště. Druhý den po cestě domů jsme se chtěli zastavit na Pilské nádrži, ale byla tak zelená, že jsme jeli rovnou domů.
jestli se zúčastníme příští rok, to nevím, ale dva dny volna jsme si užili, ale to nicnedělání mě nebaví, už se těším na práci ke koním:-DD a Codík se určitě těší na koťátka:-)

Cody a vítězný pohár
S paničkou jako vítězové:-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama