Červenec 2011

Z Jedovnic do Kulířova

30. července 2011 v 21:05 Cestování a výlety
V pátek 29.7.2011 jsme se spolu s Denčou a Corou vydali na pořádný výšlap. Autobusem jsme dojely do Jedovnic a odtud se vydaly směrem do Rakoveckého údolí. Tam byla spousta vody a bláta, ale pisska si to užívala, zejména pak Coruša. Cody se vždycky rozběhá až po nějaké chvíli. Po cestě jsme potkaly několik zajímavých míst, Fotily momentky, ale i "portréty" a povídaly si o všem možném a nemožném.
Na prvním velkém rozcestí jsme poobědvaly a rozhodly se, že půjdeme na zříceninu hradu Kuchlov...prostě tam kam to neznáme a někam dojdeme:-) Ovšem z hradu Kuchlov jsme nenašly nic...na popisku bylo napsáno, že by tam měly být úlomky cihel apod., ale ty jsme opravdu nehledaly:-D . Pak naše cesta směřovala do Kulířova. Značka vedla po zpevněné cestě lesy a loukami. Pak jsme si odpočinuly pod přístřeškem, kupodivu i obě psiska si lehla a dřímala. Na konci cesty se rozprostřela pole, louky a v poli se páasla kobyla s hříbětem...docela zajímavé zpestření. Šly sjme kolem nich, udělaly pár fotek, pohladily a poplácaly koníky a pak došly do Kulířova, kde jsme asi hodinu počkaly na bus a za další hodinu pak byly v Blansku. Celkem jsme byly na nohách asi 12 hodin a ušly nějakých 25 km pomalým tempem. Byla to skvělá túra a už plánujeme další:-)
Další fotky najdete zde: Od nás a Od Denči

Brněnské psí dny

18. července 2011 v 21:41 Akce, výstavy,závody
Tak musím říct, že Brněnské psí dny jsme si opravdu užili! Konaly se 16.-17.7.2011. Jeli jsme společně s Denčou a Corou. S Codíkem jsme se zúčastnili pouze Voříškiády, ale získal 3. místo, krásnou medaili a plyšovýho soba, ze kterýho byl opravdu nadšenej. Celý den teda bylo opravdu vedro, jako ochranu proti slunci jsme Codymu vzala deštník, tak si lebedil pod ním, párkrát jsme šli do vody, dívali se na soutěže. Celej den se choval vzorově, chvilkama jsme si i pocvičili na place, házeli balonkem. Když měl proti Codymu jeden pitbul nějakej problém, tak se na něj Codík ani nepodíval...šikula. Také jsme prohodili pár slov s Pavlem Bradáčem z Heroltic, bylo to moc příjemné setkání, seznámili jsme se i s novými lidmi. Byl to moc příjemně strávený den mezi stejně naladěnými lidmi. Jo a bezvadnou zmrzlinou:-D. Doma sebou Cody jen plácl na zem a už jsem o něm nevěděla, na večerní venčení jsem ho musela budit:-)