Květen 2012

Výstava ve Westernovém městečku 2012

13. května 2012 v 19:28 Akce, výstavy,závody
Dnes 13.5.2012 jsme se s Codíkem zúčastnili Výstavy voříšků a psů bez PP v Boskovicích, ve Westernovém městečku. Počasí bylo chladné, ale sluníčko sem tam vysvitlo. Organizace byla velmi dobrá, jen by se výstava mohla konat na lepším místě, ne uprostřed placu v městečku. Nebylo tam až tolik místa.
Soutěžili jsme v kategorii Plemeno bez PP, kde se Cody stak vítězem kruhu a tak postoupil do soutěže o nejkrásnější plemeno bez PP, kde jsme tam skončili na druhém místě. Codík dostal pytel superprémiových granulí, kokardu, pamlsky... Výstava se mi velmi líbila, rozhodčí byli objektivní, hodnotila se celková kondice psa, úprava srsti, čistota uší, chrup, pohyb, ale také styl vystavování.

Výšlap po Moravském Krasu 1.5.2012

13. května 2012 v 19:17 Cestování a výlety
1.5.2012 jsme spolu se svými přáteli vyrazili na prvomájový výlet. Byla přislíbena hojná účast, ale nakonec jsme šli 4 se třemi psi. Vydali jsme se známou trasou směrem z Blanska na Těchov. Z Těchova jsme zamířili na Skalní mlýn, kde jsme se osvěžili v Punkvě. Psiska byli nadšení z osvěžující vody..my ostatně taky:-) Aportovali se klacíky, fotilo se a bylo fajn. Pak nás čekal prudší výstup na macochu, kde jsme se osvěžili kofolou a něčím dobrým na zub. Omrkli jsme propast a vydali se směrem na hrad Blansek. Stoupání bylo prudké, vedro úmorné, ale všichni jsme to zvládli bez úhony. Po odpočinku a nezbytném pózování jsme se vydali směrem na Obůrku a pak už do Blanska. Vyšlo nám krásné počasí, domů jsme nedorazili úplně pozdě, takže my školou povinní jsmese ještě stihli připravit na zápočet, který nás čekal příští den. Výlet byl parádní a doufám, že na dalším se nás sejde víc:-)


Další fotečky od Denči najdete ZDE