4. Celorepublikový sraz Heroltice 2012

13. června 2012 v 19:47 |  Srazy
V termínu od 8.-10.6.2012 jsme se s Codíkem zúčastnili celorepublikového srazu PRT a JRT v Herolticích. I když nám pobyt trochu kazilo počasí, i tak byl sraz super a těšíme se na další.
Ráno jsme vlakem vyrazili do Tišnova, odkud jsme pěšky měli jít do Heroltic. Ovšem rozpršelo se a tak pro nás jedna dobrá duše přijela a na místo jsme jeli autem. Ubytovaní jsme byli v chatce. Hned po příjezdu následovala vycházka. Trochu jsme zabloudili, ale i tak to bylo fajn, psiska byli v pohodě, Codík byl spokojenej:-) Po příchodu se konala tuneliáda, kdy v určitém pořadí psiska měla proběhnout několika tuneli. Ovšem nevím proč, ale s Codíkem jsme byli zařazeni do kategorie "profíci", přitom agi neběháme a některé tunely viděl poprvní..takže naše šance proti ostříleným agiliťákům byly prakticky nulové.
Druhý den program narušila nepřízeň počasí. Vyzkoušelo se agi s Verčou Otýpkovou, která nás velmi pochválila, na to že agi neběháme, to Codíkovo moc šlo:-) Dále probíhal nácvik dogfrisbee, kterého jsme se nezúčastnili, vyrazili jsme s partou několika lidí na jídlo do vedlejší dědiny. Dále pak byly přednášky o aromaterapii, první pomoci psů...Během dne také proběhlo několik sranda soutěží, v jedné z nich jsme s Codíkem vyhráli:-)
Poslední den byl pak ve znamení krátké vycházky, jelikož opět nepřálo počasí. Celý sraz Cody zvládl úplně v pohodě, vysíračů si víceméně nevšímal, i když se párkrát vyprovokovat nechal..
Sraz byl super, poznali jsme fajn lidid, zasmáli se, zasoutěžilia těšíme se na další sraz! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama