Klubový závod KK Rájec-Jestřebí

3. června 2012 v 19:21 |  Akce, výstavy,závody
2.6.2012 jsem se konečně odhodlala a s Codíkem jsme se zúčastnili našeho prvního oficiálního závodu v poslušnosti. Konal se v Rájci v KK Rájec - Jestřebí. Startovali jsme v kategorii ZZO. Rozhodčím byl pan Pouč. Atmosféra byla taková rodinná, příjemná. Ráno jsem byla hodně nervózní, ale na place to ze mě spadlo.
S Codym jsme šli na řadu až jako úplně poslední..nevím zda výhoda nebo ne, jelikož jsem stejně nestihla vnímat ostatní závodníky, jak si vedou. Po náhlášení jsme šli na to:-)
Chůze u nohy jako vždy nic moc..ale to volno a přivolání bylo naprosto luxusní! Na povel volno Cody doslova odletěl, chytl ho rapl a valil přes celej cvičák..na povel ke mně stejným způsobem valil ke mě..krásně předsedl a od pana rozhodčího jsem jen slyšela: takhle to má vypadat. Což mě ohromně potěšilo! Následovaly obraty, které Cody předvedl skvěle, ovšem u poloh nám to nevyšlo. něco se mu na zemi nelíbilo, na tom místě ani nechtěl být, tak nám rozhodčí řekl, ať popojdu..ale měla jsem popojít víc, stále to nebylo ono, tak si bohužel lehl až na druhý povel. Odložení za pochodu na plný počet:-) a poslední aportek..no bohužel se nám zrovna nezdařil. panička aport nehodila na těch 10 m, za to šli bodíky dolů, pak Cody skvěle vyběhl, ale aportík si spletl se suchým listem, tak ho čmajl až pak, ale tomu se rozhodčí zasmál:-) Ale jak ho našel, tak ho čapl a valil za mnou. mezitím pochvala od pana rozhodčího: skvostný aport! ale to už Codík předsedl a krásně držel. Ovšem aport mi dal až na 3.pokus..parchantík se chtěl tahat:-D Takže bohužel, za aport 5b. Jinak jsme sklidili velkou pochvalu za výkon, panu rozhodčímu se velmi líbil můj projev, že by si vedle mě tak představoval ovčáka a že jsem velmi šikovná:-)
S Codíkem jsme tedy získali 2.místo, za což jsem velmi ráda!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama