Výšlap na Bílý potok

27. června 2012 v 20:59 |  Cestování a výlety
Konečně se uskutečnil dlouho plánovaný výlet, který se poněkud neplánovaně zvrtnul:-) Celkem šlo 5 lidí a 4 psiska. Asi v polovině to jeden člověk vzdal, zbytek zdárně výlet dokončil.
Vlakem jsme dojeli do Tišnova, kde jsme se bohužel vydali na špatnou stranu:-) Zhruba po 4km jsme na to přišli:-DD Takže jsme se vraceli opět do Tišnova a konečně po červené na správnou stranu. Dorazli jsme do Březiny a odtud do Heroltic. Kousek za Herolticemi jsme navštívili menší občerstvení, kde jsme se osvěžili a vydali se na další cestu, do Holasic. Nutno podotknout, že cesta byla opravdu krásná, počasí krásné, skoro celou cestu jsme šli podél vody.
Za Holasicemi následovaly Lažánky, kde už jsme byli jen 4 lidi a 3 psi. Konečně jsme dorazili k cíli! Občerstvení Šmelcovna, kde jsme si dali výbornou klobásu, kofolu a zbývalo nám "pouze" 20km do Brna:-D Až takový problém by to nebyl, kdyby nebylo půl 7 večer.-) A tak jsme se vydali na cestu krásnou přírodou a spoustou brodů, u kterých byla opravdu sranda:-DD Dlouho jsme se tak nenasmáli:-D
Po 10 km ve Veverské Bítýšce jsme uznali, že v ve 21hod se vydát na cestu podél přehrady s tím, že poslední vlak z Brna určitě nestihnem, nemá cenu:-) naštěstí jel Bus do Kuřimi ve 21.15. Z Kuřimi jsme se pak vlakem dopravili domů, kde jsme byli v 23.00.
Výlet byl naprosto luxusní a už se mooooc těšíme na další, další v plánu je Pálava:-)
Za fotky děkujeme Denči, zbytek je uložen ZDE

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama