BPD 2012

22. července 2012 v 20:56 |  Akce, výstavy,závody
V termínu od 14.-15.7.2012 se v Brně konaly Brněnské psí dny. My se s Codíkem zúčastnili výstavy psů bez PP, jelikož agi, dofrisbe, nebo flyballu, na které byly BPD zaměřeny se aktivně nevěnujeme.
Organizace byla trošku pomatená, i přes počáteční zmatky se soutěž nakonec rozjela. V jednom kruhu soutěžili voříšci, v druhém psi bez PP.
S Codym jsme nastoupili do kategorie Mini pes bez PP do 40cm. V kruhu s námi bylo ještě asi 5 psů. S přehledem Codík svoji kategorii vyhrál, posudek: Téměř čtyřletý pes, skus nůžkový, výborně úhlený, rovný hřbet, výborná povaha a výborné předvedení.
Vítězové kategorií pak postupovali do závěrečné soutěže o nej psa bez PP. Zde Codík skončil na 4.místě. Musím podotknout, že letos psi bez PP byli posuzování opravdu profesionáně.
I když počasí vyšlo ideální pro psy, letošní účast na BPD mi přišla mneší než vloni. I diváků bylo poskrovnu. Vloni jsme se pomale nemohli dostat k závodišti, aby jsme viděli závody dogfrisbe, letos jsme na jedné straně pomalu seděli sami. Taky bych určitě zajistila více prodejních stánků, místo, kde by byl vyvěšen program a kdy a na kterém místě jaký závod probíhá. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama