Pálava 2012

26. července 2012 v 20:53 |  Cestování a výlety
S partou skvělých přátel jsme se vydali na túru po Pálavě. Tentokrát se k nám přidala i fenka Samanta, na které mohl Cody oči nechat. Bohužel pro ni i pro mne to nebylo zrovna dobré, ale nakonec si Codík nechal říct, i když jsem ho celou cestu musela hlídat, aby nebyl moc dotěrný.
Ráno jsme vstávali již v půl 5, opravdu poetické, Codyho jsem doslova musela tahat z pelechu. V Brne jsme pak přestupovali na rychlík, a v Břeclavi na mororáček, který nás dopravil do Mikulova. nakonec vyšlo nádherné počasí. V Mikulově jsme se vyšplhali na Vyhlídku, odkud byl opravdu krásný výhled:-) pak naše cesta směřovala na Kočičí skálu, kde proběhlo focení, prolezli jsme ji a pokračovali dále, na další kopec. Tak jsme navštívili Sirotčí hrad, následoval hrad Děvčíčky, alias Dívčí hrady, jak každý určitě zná. Počasí bylo opravdu krásném krásná příroda..a i když jsme byli na Pálavě, skoro furt jsme šli do kopce.-D. Z Dívčích hradů jsme sešli dolů do vesničky a odtud podél nádrže až do Šakvic. Zrovna probíhal mezinárodní závod v rybaření. Bohužel již z dálky jsme viděli déšť, který zastihl i nás, a tak jsme šli asi 8 km v dešti.
Do Šakvic jsme dorazili něco před sedmou a krásně stihli rychlík. Den se opravdu vyvedl. Psiska se vyběhala, zapózovala na fotkách, já se trochu vynervila s Codyho pudy, ale stálo to za to:-) Už se těšíme na Libavou.
Děkujeme Denči za fotečky, které najdete ZDE. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama